CRG-1: Praktické použití pistole

6 900 Kč
Ondra Mach
Čeština
Pracujeme na našem obchodním systému,
zatím bude vaše objednávka odeslána mailem

K účasti v tomto kurzu nepotřebujete žádné předchozí znalosti ani výcvik. Kurz je tedy vhodný zvláště pro začátečníky, nebo jako opakovací cvičení pro pokročilejší střelce.


Každý výcvik musí začít od základů. Náš komplexně pojatý základní kurz vás připraví na pokročilejší kurzy, jako je třeba Použití pistole na krátkou vzdálenost. Díky pečlivě vypracovaným podrobným osnovám vám během pouhých dvou dní pomůžeme dosáhnout úrovně dovedností, která by jinak vyžadovala 4 nebo 5 dní.

Osvojíte si komplexní dovednosti tzv. "moderní techniky" použití pistole, které vám umožní obstát v jakékoli obranné situaci, v níž byste se v reálném světě mohli ocitnout.

Procvičíme také základní techniky instinktivní střelby, tzv. "pointshooting", takže budete připraveni i na pokročilejší kurzy, jako je CRG-4: Simulace reálných obranných situací nebo CRG-5: Obrana s pistolí na bezprostřední vzdálenost. Naučíte se prvky různých metod instinktivní střelby a začleníte je do souboru svých dovedností. Takové zkušenosti vás připraví na případnou obranu v reálném světě.

K účasti v tomto kurzu nepotřebujete žádné předchozí znalosti ani výcvik. Kurz je tedy vhodný zvláště pro začátečníky, nebo jako opakovací cvičení pro pokročilejší střelce.

CRG-1: Praktické použití pistole

Všeobecné
Délka: 2 dny
Čas: 9:00–17:00
Střelivo: 300 ran (minimum)
Požadované vybavení a výzbroj: Moderní obranná pistole a pouzdro vyrobené konkrétně pro vaši zbraň pro nošení na opasku. Tři (3) zásobníky a pouzdro na zásobníky, opasek stejné šířky jako poutka na pouzdru pistole a na zásobníky, ochranné vybavení na střelnici (ochrana zraku a sluchu).
Další vhodné vybavení: Vezměte si náhradní oblečení přiměřené počasí včetně čepice, ochranného krému a repelentu. Připravte si oběd, svačinu a vodu (aspoň 3 litry na osobu) na celý den, pokud není uvedena možnost oběda mimo střelnici. Vezměte s sebou léky proti alergiím (pokud je potřebujete), poznámkový blok a tužku a příruční lékárničku (náplasti, gázové polštářky, antiseptické utěrky atp.) Můžete si přinést i chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice, pokud to vyžaduje povaha kurzu.
Střelnice: Bude upřesněna později
Trasa: Bude upřesněna později

Soukromá střelnice, přístupná veřejnosti. Jedná se o krytou 50m střelnici pro pistole, 100m pro pušky a pistole.

Pokud chcete, přineste si sedátko a pro každý případ oblečení do deště. Oblečte se vhodně s ohledem na počasí. Může se vám hodit ochranný krém proti slunci a repelent. Nezapomeňte na jídlo a pití, protože v okolí nejsou žádné obchody ani restaurace. Vezměte si poznámkový sešit a případně léky, které potřebujete.