CRG-2: Použití pistole na krátké vzdálenosti

7 500 Kč
Ondra Mach
Čeština
Pracujeme na našem obchodním systému,
zatím bude vaše objednávka odeslána mailem

Výcvik, který zachraňuje životy, ale který mnoho škol ignoruje. Během dvou dní získáte víc informací, než kolik jich zná většina ozbrojených profesionálů!


TENTO KURZ NENÍ URČEN ZAČÁTEČNÍKŮM!


Naše vlajková loď mezi kurzy vás dovede nejdál, kam až je to s ostrou municí na běžné střelnici možné. Dynamický program jde za hranice tradičních metod použití pistole, které učí většina institucí, a zaměřuje se na použití zbraně na velmi krátké vzdálenosti, v nichž se odehrávají střety v běžném životě.

Kurz začíná rychlým zopakováním základů a okamžitě pokračuje k novým dovednostem, jako jsou proaktivní a reaktivní manipulace, střelba při pohybu z bodu X, realistická cvičení proti více útočníkům, pohyb v rozsahu 360°, boj na krátkou vzdálenost, střelba levou i pravou rukou, střelecké metody vycházející z přirozených reakcí, metoda kontroly prostoru 360° po střetu, integrace technik beze zbraně.

Výcvik, který zachraňuje životy, ale který mnoho škol ignoruje. Během dvou dní získáte víc informací, než kolik jich zná většina ozbrojených profesionálů.

Musíme zdůraznit, ŽE TENTO KURZ NENÍ URČEN NOVÁČKŮM. Pokud jste neabsolvovali základní výcvik, nebo pokud máte pochybnosti o svých dovednostech, zavolejte nám.

CRG-2: Použití pistole na krátké vzdálenosti

Všeobecné
Délka: 2 dny
Čas: 9:00–17:00
Střelivo: 500 ran (minimum)
Požadované vybavení a výzbroj: Moderní obranná pistole a pouzdro vyrobené konkrétně pro vaši zbraň pro nošení na opasku. Tři (3) zásobníky a pouzdro na zásobníky, opasek stejné šířky jako poutka na pouzdru pistole a na zásobníky, ochranné vybavení na střelnici (ochrana zraku a sluchu).
Další vhodné vybavení: Vezměte si náhradní oblečení přiměřené počasí včetně čepice, ochranného krému a repelentu. Připravte si oběd, svačinu a vodu (aspoň 3 litry na osobu) na celý den, pokud není uvedena možnost oběda mimo střelnici. Vezměte s sebou léky proti alergiím (pokud je potřebujete), poznámkový blok a tužku a příruční lékárničku (náplasti, gázové polštářky, antiseptické utěrky atp.) Můžete si přinést i chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice, pokud to vyžaduje povaha kurzu.
Střelnice: Bude upřesněna později
Trasa: Bude upřesněna později

Soukromá střelnice, přístupná veřejnosti. Jedná se o krytou 50m střelnici pro pistole, 100m pro pušky a pistole.

Pokud chcete, přineste si sedátko a pro každý případ oblečení do deště. Oblečte se vhodně s ohledem na počasí. Může se vám hodit ochranný krém proti slunci a repelent. Nezapomeňte na jídlo a pití, protože v okolí nejsou žádné obchody ani restaurace. Vezměte si poznámkový sešit a případně léky, které potřebujete.