CRG-4: Simulace reálných obranných situací

7 900 Kč
Ondra Mach
Čeština
Pracujeme na našem obchodním systému,
zatím bude vaše objednávka odeslána mailem

Simulační výcvik vám "otevře oči" jako žádný jiný kurz Suarez International. Položili jste si někdy otázku, co byste dělali, kdyby na vás zaútočil šílenec s nožem? Nebo jak byste se zachovali při napadení více útočníky?


Kurz je určen VŠEM zájemcům z řad civilistů NA JAKÉKOLI ÚROVNI DOVEDNOSTÍ. Na tento kurz je také dobré se opakovaně vracet, abyste si uchovali svou úroveň připravenosti. Výcvik se zaměřuje hlavně na boj, NE na zbraň!


Simulační výcvik vám "otevře oči" jako žádný jiný kurz Suarez International a jako Force-On-Force kurz je naprosto jedinečný. Dozvíte se hodně o sobě - jak přemýšlíte a jaké jsou vaše schopnosti RYCHLE řešit problémy. Zjistíte, které vybavení je optimální pro všední den a co je zbytečné. Zcela přirozeně se naučíte instinktivní střelbu díky moderním, ověřeným metodám. Zjistíte, že pokud se nepohybujete rychle, nepřítel vás trefí. Naučíte se, že pokud nenarušíte myšlenkový proces protivníka, dohoní vás a střelí. Ujasníte si, že jednodušší znamená rychlejší, že plynulost a procvičování jsou klíčem a stagnace a ignorace jsou smrt.

Co na kurzu uvidíte a zažijete? Instinktivní reakční střelbu a pohyb bez klasických poloh, postojů nebo umělých postupů ze střelnice. Okamžitě uvidíte, co funguje a také co nefunguje. V mžiku pochopíte smysl simulace - staré šermířské rčení "In Ferro Veritas" znamená "prostřednictvím oceli poznáváme pravdu". Jinými slovy... všechno je teorie, dokud to neprověříme v boji. Force-On-Force je způsob, jak se boji maximálně přiblížit bez prolití krve.

Připojte se k nám a zažijte vše sami na vlastní kůži. Váš trénink se navždy změní.

CRG-4: Simulace reálných obranných situací

Všeobecné
Délka: 2 dny
Čas: 9:00–17:00
Střelivo: 600 (minimum) kvalitních rozložitelných kuliček. OCELOVÉ KULIČKY JSOU ZAKÁZÁNY!
Požadované vybavení a výzbroj: Budete potřebovat airsoftovou pistoli s nezbytnou výstrojí (paintballová maska/přilba, pokrývka hlavy, bunda s kapucí, rukavice).
POZNÁMKA: Nezapomeňte na dostatek CO2 a ostatních potřeb pro funkčnost vaší zbraně. Náhradní zásobník je důležitý pro případ, že byste měli problém s hlavním zásobníkem.
Další vhodné vybavení: Vezměte si náhradní oblečení přiměřené počasí včetně čepice, ochranného krému a repelentu. Připravte si oběd, svačinu a vodu (aspoň 3 litry na osobu) na celý den, pokud není uvedena možnost oběda mimo střelnici. Vezměte s sebou léky proti alergiím (pokud je potřebujete), poznámkový blok a tužku a příruční lékárničku (náplasti, gázové polštářky, antiseptické utěrky atp.) Můžete si přinést i chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice, pokud to vyžaduje povaha kurzu.
Střelnice: Bude upřesněna později
Trasa: Bude upřesněna později

Soukromá střelnice, přístupná veřejnosti. Jedná se o krytou 50m střelnici pro pistole, 100m pro pušky a pistole.

Pokud chcete, přineste si sedátko a pro každý případ oblečení do deště. Oblečte se vhodně s ohledem na počasí. Může se vám hodit ochranný krém proti slunci a repelent. Nezapomeňte na jídlo a pití, protože v okolí nejsou žádné obchody ani restaurace. Vezměte si poznámkový sešit a případně léky, které potřebujete.