CRG-5: Obrana s pistolí na bezprostřední vzdálenost

8 900 Kč
Ondra Mach
Čeština
Pracujeme na našem obchodním systému,
zatím bude vaše objednávka odeslána mailem

Revoluční kurz, zaměřený na zapojení pistole do boje na bezprostřední vzdálenost. Podobný výcvik a informace najdete jen málokde.


Revoluční kurz, zaměřený na zapojení pistole do boje na bezprostřední vzdálenost. Někteří instruktoři boj zblízka nazývají "černá díra" a celý jejich přístup je zaměřený na únik z této černé díry. My se nesnažíme dostat ven, protože ve skutečnosti se to podaří jen málokdy. Donutíme naopak protivníka, aby se on sám snažil uniknout a pustíme se do protiútoku. Naučíme vás, jak obstát v boji a nenechat se zabít právě na bezprostřední vzdálenost. Intenzivně se budete zabývat technikami, abyste získali všechny potřebné dovednosti, které si následně v simulačních scénářích procvičíte. Takový výcvik a informace najdete jen málokde.

Přestože je dobře, aby účastníci kurzu byli v rozumné fyzické formě, nemusíte být špičkový atlet, abyste kurz zvládli. Bude se hrát drsně, ale s ohledem na všechny běžné účastníky kurzu.

NĚKTERÁ Z TÉMAT:

• Reakce na ohrožení střelnou zbraní. Jaké máte možnosti? Probereme všechno, počínaje útěkem, přes tasení a střelbu, použití nože, až po odzbrojení protivníka a použití jeho zbraně.

• Reakce na ohrožení nožem - od tasení nože až po skutečný útok. Naučíte se situaci řešit s pistolí v ruce, s prázdnýma rukama a následným tasením a střelbou.

• Boj v chodbách, výtazích a v autě. Vše s prázdnýma rukama a postupným zvyšováním intenzity obrany.

• Obrana proti více útočníkům. Jak měnit pozici a manévrovat, aby nemohli protivníci získat výhodu, i jak situaci okamžitě eskalovat a protivníky vyřadit. Kombinace různých prostředků - nůž a pistole, nůž a světlo, světlo a pistole, pistole a obušek. Probereme nejen jak, ale i proč.

Díky těmto tématům, ale i dalším, která při výcviku probereme, je kurz velice zajímavým a dostupným pro civilisty. Vyžaduje předchozí účast na pistolovém kurzu Suarez International střední obtížnosti.

CRG-5: Obrana s pistolí na bezprostřední vzdálenost

Všeobecné
Délka: 2 dny
Čas: 9:00–17:00
Střelivo: Zhruba 250 ran a 400 (minimum) kvalitních rozložitelných kuliček. OCELOVÉ KULIČKY JSOU ZAKÁZÁNY!
Požadované vybavení a výzbroj: Moderní obranná pistole a pouzdro vyrobené konkrétně pro vaši zbraň pro nošení na opasku. Minimálně dva zásobníky a pouzdro na zásobníky, opasek stejné šířky jako poutka na pouzdru pistole a zásobníků, ochranné vybavení na střelnici (ochrana zraku a sluchu). Budete potřebovat také airsoftovou pistoli s nezbytnou výstrojí (paintballová maska/přilba, pokrývka hlavy, bunda s kapucí, rukavice).
POZNÁMKA: Nezapomeňte na dostatek CO2 a ostatních potřeb pro funkčnost vaší zbraně. Náhradní zásobník je důležitý pro případ, že byste měli problém s hlavním zásobníkem.
Další vhodné vybavení: Vezměte si náhradní oblečení přiměřené počasí včetně čepice, ochranného krému a repelentu. Připravte si oběd, svačinu a vodu (aspoň 3 litry na osobu) na celý den, pokud není uvedena možnost oběda mimo střelnici. Vezměte s sebou léky proti alergiím (pokud je potřebujete), poznámkový blok a tužku a příruční lékárničku (náplasti, gázové polštářky, antiseptické utěrky atp.) Můžete si přinést i chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice, pokud to vyžaduje povaha kurzu.
Střelnice: Bude upřesněna později
Trasa: Bude upřesněna později

Soukromá střelnice, přístupná veřejnosti. Jedná se o krytou 50m střelnici pro pistole, 100m pro pušky a pistole.

Pokud chcete, přineste si sedátko a pro každý případ oblečení do deště. Oblečte se vhodně s ohledem na počasí. Může se vám hodit ochranný krém proti slunci a repelent. Nezapomeňte na jídlo a pití, protože v okolí nejsou žádné obchody ani restaurace. Vezměte si poznámkový sešit a případně léky, které potřebujete.