Příprava pro získání zbrojního průkazu

3 850 Kč
Ondra Mach
Čeština
Pracujeme na našem obchodním systému,
zatím bude vaše objednávka odeslána mailem

Zbrojní problematika vypadá pro nezasvěceného složitě a nesrozumitelně. Na našem kurzu si informace utřídíte
a pochopíte souvislosti, takže svět zbraní přestane být matoucí a neproniknutelný.


Nenechte se překvapit chytáky při zkoušce – prozradíme vám, na co si dát pozor a jak u zkoušky postupovat, abyste uspěli
a získali zbrojní průkaz.


Kurz je určen všem, kteří se připravují na zkoušku odborné způsobilosti pro získání zbrojního průkazu. Účastníci se naučí vše, co budou potřebovat u praktické části zkoušky:


– teorii a názvosloví palných zbraní
– zásady bezpečné manipulace
– rozborku a sborku zbraně
– praktickou střelbu


Zkouška odborné způsobilosti je sice náročná, ale každý se na ni může připravit tak, aby zbrojní průkaz získal. Neuspějí jen ti, kteří přípravu podcení. Důležité je získávat informace z dobrého zdroje a prakticky si všechno vyzkoušet. Žádný slovní popis nenahradí praktickou zkušenost. Pokud nemáte naprosto jasno, co je rám, závěr, nosič závorníku, hledí, muška nebo jaký je rozdíl mezi opakovačkou, samonabíjecí a samočinnou zbraní, na našem kurzu si uděláte jasno. Všechno vám nejen vysvětlíme tak, abyste si to zapamatovali, ale hlavně vše předvedeme a vy sami si zbraně vezmete do ruky a vyzkoušíte. V praktické části kurzu se naučíte trefit terč, abyste před komisařem uspěli i ve střelbě. Ani tohle není žádná magie.


Víme, co po vás bude zkušební komisař požadovat a jak vám záludnosti vysvětlit. Nejefektivnější způsob učení je systematická příprava. Neztrácejte čas, během jednoho dne se dozvíte všechno potřebné pro praktickou část zkoušky. Ušetříte čas a ke zkoušce půjdete s jistotou.


Před zkušebním komisařem si jen těžko dokážete vzpomenout, co jste četli v knížce nebo na internetu. U nás vám všechno vysvětlíme a předvedeme systematicky, jasně a odpovíme na vaše otázky. Sami si všechno zkusíte tolikrát, že budete mít jasno o tom, co máte dělat a co po vás zkušební komisař bude chtít.


V průběhu kurzu bude dost času všechno v klidu probrat a zopakovat i odpovídat na otázky.

Příprava na zkoušku odborné způsobilosti

Všeobecné
Délka: 1 den
Čas: 10:00–16:00
Střelivo: 30 ran v ceně kurzu
Požadované vybavení: Žádné
Další vhodné vybavení: Vezměte si oblečení přiměřené počasí včetně čepice, ochranného krému a repelentu. Připravte si oběd, svačinu a vodu (aspoň 3 litry na osobu) na celý den, pokud není uvedena možnost oběda mimo střelnici. Vezměte si s sebou léky (pokud je potřebujete), poznámkový blok a tužku.
Střelnice: Soukromá vnitřní střelnice s bezproblémovým parkováním.
V případě zájmu je možné na střelnici vykonat i samotnou zkoušku odborné způsobilosti.
Trasa: Mailem zašleme podrobnou mapku a informace, jak se na střelnici dostanete.

...