O nás

Naše základy

Studium bojových technik jsem začal v roce 1970 stylem Kjókušin karate, což je velmi drsný a silový druh karate, který se zaměřoval na plný kontakt bez rukavic mnohem dříve, než získalo popularitu full contact karate a soutěže Ultimate Fighting Championship. Po 13 letech tréninku Kjókušin karate (a získání Sandanu – černého pásu 3. stupně), jsem začal studovat i další bojové systémy, abych se naučil nejlepší dostupné metody.

V letech 1983 až 1987 jsem provozoval školu integrovaného bojového umění, slučující koncepce "staré školy". Když jsem v polovině 80. let hledal další výzvy, nastoupil jsem do služby u policie v Jižní Kalifornii, kde jsem sloužil v individuálních hlídkách, v utajení při protinarkotických operacích a při zásazích proti gangům. Byl jsem také jedním ze zakládajících příslušníků jednotky SWAT a oddílu odstřelovačů. Během služby v uniformě jsem prošel velkým počtem přestřelek. V roce 1991 mi byla udělena Policejní medaile za statečnost jako ocenění akcí při přestřelce se skupinou, která spáchala ozbrojené přepadení.

Výcvik, který společnost Suarez International nabízí, vychází ze západních i východních bojových umění minulosti i současnosti. Studenti se učí, jak bojovat a jak při boji myslet. Neučí se jenom, jak zasáhnout "terč" nebo jak provést "techniku" na žíněnce v dódžó, ale učí se vítězit v boji. Naším cílem je udělat z našich studentů lepší bojovníky. Doufám, že si na naší stránce vyberete z nabídky kurzů a že se s vámi brzy potkáme při výcviku.

Těšíme se na vás na jednom z našich kurzů!

Gabe Suarez, president Suarez International USA

Co nabízíme?

Od svého založení nabízí Suarez International alternativu k převládajícím školám statické střelby. Naše metody se řídí třemi základními principy: realitou, zaměřením na studenty a ověřením v praxi.

Naše kurzy navíc nejsou nijak "omezené" jen pro někoho (zaměřujeme se hlavně na civilisty), takže jsou přístupné a otevřené všem. Poskytneme vám nástroje, díky nimž se stanete "nebezpečnými" pro každého, kdo by chtěl ublížit vám nebo vašim blízkým. Nezáleží na tom, jestli máte zbraň, nebo ne. Vy sami jste zbraň!

Díky spolupráci se společností Suarez International v USA budeme pro legální držitele zbraní uvádět na trh vybavení a doplňky zbraní špičkové kvality.

Náš obchod se nejprve zaměří na instalace kolimátorů pro různé krátké kulové zbraně. Ale neomezujeme se pouze na jedinou věc, připravujeme i polymerové rámy se speciální texturou, instalaci bezpečnostních prvků a úpravy krátkých i dlouhých zbraní na zakázku pro zájemce, kteří ocení kvalitu.

Máme v plánu nabídnout další vybavení společnosti Suarez International a dalších firem. Sledujte naše novinky.

První takovou položkou je Chembayo - osobní ochranná úniková maska pro "sebezáchranu" při krizových situacích, když jsou v ovzduší nebezpečné výpary a plyny.

Kdo jsme?

  • Náš cíl

    Jako zástupci společnosti Suarez International, založené Gabem Suarezem, se řídíme její firemní strategií – nabízíme civilistům výcvik v používání zbraní, vedený zkušenými instruktory. Portfolio kurzů začíná základy střelby z pistole a samonabíjecí pušky a také samotnou přípravou pro získání zbrojního průkazu.
  • Naše zaměření

    Vrcholem našeho výcviku jsou specializované kurzy vedené nejlepšími odborníky: Zastavení teroristy/aktivního střelce nebo Přesná střelba na dlouhé vzdálenosti. V nabídce najdete jak kurzy společnosti Suarez International, realizované podle stejných osnov a standardů jako v USA, tak i naše vlastní kurzy, vytvořené ve spolupráci se specialisty se zkušenostmi z reálného nasazení.
  • Naše strategie

    Klíč při výběru našich instruktorů je prostý - schopnost naučit a profesionální zkušenost s vyučovanou problematikou. Ve věci výcviku i vybavení se zaměřujeme především na kvalitu, takže nabídku v obou oblastech budeme rozšiřovat postupně, až když bude vše připraveno k naší plné spokojenosti.

Naše filozofie

Realistické scénáře znamenají, že naše kurzy se zaměřují na skutečnou akci a děj během střetu a ne na teorii, která se odehrává v kontrolovaném prostředí tréninkové střelnice. Neustále hledáme lepší a efektivnější metody, neustrnuli jsme na dogmatu jediné školy.

Když nám během kurzu položíte nějakou otázku, nikdy neuslyšíte: "Protože tak se to dělá vždycky", nebo "Protože tak nás to učil instruktor". Naopak. Víme, co se během střetu děje - s palnými zbraněmi, noži nebo holýma rukama, vždy stavíme na praktických zkušenostech mnoha odborníků. Náš výcvik odráží realitu a vypětí boje za záchranu života vlastního, nebo vašich blízkých, na kterých vám záleží. Naše kurzy vám v takových situacích pomůžou přežít.

Nejsme továrna na certifikáty, ale naším cílem je pouze zlepšit vaši bojeschopnost v reálných situacích. Nepotřebujeme se chlubit dokonalostí našich instruktorů ani propagovat jedinečnost specialistů, s nimiž spolupracujeme. Naším cílem jste pouze vy a vaše potřeba, abyste se stali lepšími bojovníky.

Při našich kurzech se všemi jednáme s naprostým respektem. Víme, že se přicházíte naučit dovednosti zachraňující životy a nečekáte zacházení jako s rekrutem v základním armádním výcviku. Vážíme si vaší důvěry, že jste si vybrali náš výcvik, a budeme se vám věnovat maximum dostupného času. Budete cvičit v profesionálním prostředí, velmi intenzivním způsobem, nicméně s přátelským přístupem.

"Ověřeno v praxi" znaměná, že všechno, co učíme, bylo ověřeno v boji. Všichni instruktoři společnosti Suarez International mají vlastní zkušenosti, což přispívá k hodnověrnosti výcviku.

Nic z toho, co vás naši instruktoři naučí, se nenaučili z videa nebo z knížek. Naopak, svoje znalosti a zkušenosti získali v praxi a platili za ně potem a mnozí i krví. Ověřili vše v boji.