Pokročilé použití pušky

9 500 Kč
Ondra Mach
Čeština
Pracujeme na našem obchodním systému,
zatím bude vaše objednávka odeslána mailem

Kurz není určen začátečníkům. Pro tento kurz musí studenti zvládat základy použití samonabíjecí pušky a mít i určitou fyzickou kondici.

Pokud si nejste jisti úrovní svých dovedností, nestyďte se a zavolejte nám, nebo přijďte nejdříve na kurz pro začátečníky.


Pokročilé použití pušky patří mezi nejpokročilejší kurzy mimo armádní výcvik. Kurz zdokonalí vaše schopnosti použít pušku jako zbraň.

Kurz není určen začátečníkům. Pro tento kurz musí studenti zvládat základy použití samonabíjecí pušky a mít i určitou fyzickou kondici. Po absolvování tohoto kurzu budete sami překvapeni, co všechno zvládnete. Pokud si nejste jisti úrovní svých dovedností, přijďte nejdříve na kurz pro začátečníky.

Pokročilé použití pušky

Všeobecné
Délka: 2 dny
Čas: 9:00–17:00
Střelivo: Zhruba 500 nábojů (minimum) a 100 nábojů do pistole.
Požadované vybavení a výzbroj: Samonabíjecí puška, 3 zásobníky a další vybavení pro použití pušky. Pistole, pouzdro, zásobníky do pistole, ochrana očí a uší. Doporučujeme chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice.
Poznámka: Chest rig/taktickou vestu nelze použít s pistolovým pouzdrem pro skryté nošení. Pokud chcete používat chest rig nebo taktickou vestu, používejte pistolové pouzdro připevněné na vestě, nebo stehenní pouzdro.
Další vhodné vybavení: Vezměte si náhradní oblečení přiměřené počasí včetně čepice, ochranného krému a repelentu. Připravte si oběd, svačinu a vodu (aspoň 3 litry na osobu) na celý den, pokud není uvedena možnost oběda mimo střelnici. Vezměte s sebou léky proti alergiím (pokud je potřebujete), poznámkový blok a tužku a příruční lékárničku (náplasti, gázové polštářky, antiseptické utěrky atp.) Můžete si přinést i chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice, pokud to vyžaduje povaha kurzu.
Střelnice: Bude upřesněna pro konkrétní termín
Trasa: Bude upřesněna pro konkrétní termín

Soukromá střelnice, přístupná veřejnosti. Jedná se o krytou 50m střelnici pro pistole, 100m pro pušky a pistole.

Pokud chcete, přineste si sedátko a pro každý případ oblečení do deště. Oblečte se vhodně s ohledem na počasí. Může se vám hodit ochranný krém proti slunci a repelent. Nezapomeňte na jídlo a pití, protože v okolí nejsou žádné obchody ani restaurace. Vezměte si poznámkový sešit a případně léky, které potřebujete.