RGF-1: Praktické použití pušky

8 700 Kč
Ondra Mach
Čeština
Pracujeme na našem obchodním systému,
zatím bude vaše objednávka odeslána mailem

Tento kurz doporučujeme civilistům i profesionálům (náplň kurzu je vždy stejná).


Střet s puškou se po celém světě zřídka odehrává na vzdálenost překračující 25 metrů. Ukazuje se, že puška často není zbraní na delší vzdálenosti, ale používá se nejen těsně za vzdálenostmi běžnějších krátkých zbraní, ale také na poměrně krátké vzdálenosti.

Výcvik studenty rychle provede základy a technikami použití taktické pušky nebo PDW ve střetech na krátké vzdálenosti. Tento kurz doporučujeme civilistům i profesionálům (náplň kurzu je vždy stejná).

RGF-1: Praktické použití pušky

Všeobecné
Délka: 2 dny
Čas: 9:00–17:00
Střelivo: Zhruba 500 nábojů (minimum) a 100 nábojů do pistole.
Požadované vybavení a výzbroj: Puška (jakákoli ráže nebo druh použitelný na vzdálenost pod 50 metrů), zbraň musí být vybavená popruhem, Vezměte si i moderní obrannou pistoli a pouzdro vyrobené konkrétně pro vaši zbraň, dva zásobníky a pouzdro na zásobníky, ochranné vybavení na střelnici (ochrana zraku a sluchu). Doporučujeme chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice.
Poznámka: Chest rig/taktickou vestu nelze použít s pistolovým pouzdrem pro skryté nošení. Pokud chcete používat chest rig nebo taktickou vestu, používejte pistolové pouzdro připevněné na vestě, nebo stehenní pouzdro.
Další vhodné vybavení: Vezměte si náhradní oblečení přiměřené počasí včetně čepice, ochranného krému a repelentu. Připravte si oběd, svačinu a vodu (aspoň 3 litry na osobu) na celý den, pokud není uvedena možnost oběda mimo střelnici. Vezměte s sebou léky proti alergiím (pokud je potřebujete), poznámkový blok a tužku a příruční lékárničku (náplasti, gázové polštářky, antiseptické utěrky atp.) Můžete si přinést i chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice, pokud to vyžaduje povaha kurzu.
Střelnice: Bude upřesněna pro konkrétní termín
Trasa: Bude upřesněna pro konkrétní termín

Soukromá střelnice, přístupná veřejnosti. Jedná se o krytou 50m střelnici pro pistole, 100m pro pušky a pistole.

Pokud chcete, přineste si sedátko a pro každý případ oblečení do deště. Oblečte se vhodně s ohledem na počasí. Může se vám hodit ochranný krém proti slunci a repelent. Nezapomeňte na jídlo a pití, protože v okolí nejsou žádné obchody ani restaurace. Vezměte si poznámkový sešit a případně léky, které potřebujete.