Soukromé lekce

cena na vyžádání
Ondra Mach
Pracujeme na našem obchodním systému,
zatím bude vaše objednávka odeslána mailem

Kromě standardních kurzů nabízíme i lekce přizpůsobené vašim potřebám a přáním. Můžete si objednat a modifikovat kterýkoli z našich běžně nabízených kurzů, nebo si sestavit vlastní tréninkový plán.


Můžete si objednat a modifikovat kterýkoli z našich běžně nabízených kurzů, nebo si sestavit vlastní tréninkový plán.

Soukromé lekce

Všeobecné
Délka: 1–5 dní
Čas: 9:00–17:00 (nebo podle potřeby)
Střelivo: 300 ran (minimum) na 1 den
Požadované vybavení a výzbroj: Moderní obranná pistole a pouzdro vyrobené konkrétně pro vaši zbraň pro nošení na opasku. Tři (3) zásobníky a pouzdro na zásobníky, opasek stejné šířky jako poutka na pouzdru pistole a na zásobníky, ochranné vybavení na střelnici (ochrana zraku a sluchu).
Další vhodné vybavení: Vezměte si náhradní oblečení přiměřené počasí včetně čepice, ochranného krému a repelentu. Připravte si oběd, svačinu a vodu (aspoň 3 litry na osobu) na celý den, pokud není uvedena možnost oběda mimo střelnici. Vezměte s sebou léky proti alergiím (pokud je potřebujete), poznámkový blok a tužku a příruční lékárničku (náplasti, gázové polštářky, antiseptické utěrky atp.) Můžete si přinést i chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice, pokud to vyžaduje povaha kurzu.
Střelnice: Bude upřesněna později
Trasa: Bude upřesněna později

Soukromá střelnice, přístupná veřejnosti. Jedná se o krytou 50m střelnici pro pistole, 100m pro pušky a pistole.

Pokud chcete, přineste si sedátko a pro každý případ oblečení do deště. Oblečte se vhodně s ohledem na počasí. Může se vám hodit ochranný krém proti slunci a repelent. Nezapomeňte na jídlo a pití, protože v okolí nejsou žádné obchody ani restaurace. Vezměte si poznámkový sešit a případně léky, které potřebujete.