Instruktor Sebeobrany

Martin Cooper

 • "Instruktor instruktorů"
 • Systém Fairbairn Sykes
 • Bývalý policista z Velké Británie
 • Třicet let zkušeností
 • Pracuje ve Velké Británii
 • Mluví anglicky

Zkušenosti

Martin Cooper déle než třicet let sloužil jako policista ve Velké Británii. Od roku 1986 až do odchodu do výslužby v roce 2005 byl členem týmu Tactical Firearm Response (ozbrojená složka policie ve Velké Británii), střelcem a osobním ochráncem.

Martin je také "instruktorem instruktorů" a vedoucím instruktorem bezpečnosti policistů, odpovídajícím za neozbrojený boj, kontrolu a zadržení, řešení konfliktů a výcvik s obuškem a pouty. Měl na starosti vyučování fyzických dovedností během výcviku policejních osobních strážců a CQB výcvik s palnými zbraněmi.


Co má na starosti

  Martin je hlavním instruktorem Mezinárodní policejní asociace pro obrannou taktiku a Explosive Self Defence System ve Velké Británii. Je také předsedou Mezinárodní policejní asociace: Skupina obranných taktik.

  Martin vyučoval neozbrojený boj a použití pistole Fairbairn & Sykes u mnoha policejních odděleních ve Velké Británii a v Evropě.

  Posledních deset let (od odchodu od policie do výslužby) pracoval jako osobní ochránce po celém světě, především na Slovensku, v Rakousku, Jižní Africe, Francii a ve Velké Británii.

  Martin je konzultantem univerzit ve Velké Británii a přednáší řešení konfliktů a osobní ochranu lékařům, zdravotníkům a personálu nemocnic ve Velké Británii v rámci přípravy na práci v krizových oblastech, kde je zapotřebí lékařských služeb.

  V rámci výcviku protiteroristických ozbrojených taktik Martin nedávno vedl výcvik metody Pointshooting pro různé speciální jednotky ve Velké Británii a v Evropě.