Zastavení teroristy/aktivního střelce

8 800 Kč
Martin CooperOndra Mach
Pracujeme na našem obchodním systému,
zatím bude vaše objednávka odeslána mailem

Kurz řeší útok teroristy/aktivního střelce z několika perspektiv – útěk, ukrývání, boj, evakuace zraněných,
komunikace s policií a dalšími civilisty atd.


Výcvik založený na scénářích trvá dva dny a zaměřuje se na všechny aspekty útoku teroristy/aktivního střelce. Kurz se soustředí na různé fáze, od poznání charakteristické činnosti těsně před útokem, přes různé druhy reakcí, včetně obrany se zbraní a bez ní, samostatně nebo ve skupině. Cílem je poskytnout studentům znalosti a dovednosti pro zvýšení šancí na přežití – teoretické znalosti a praktické dovednosti.

Kurz probíhá v kašírovaných místnostech, v tělocvičně a na střelnici.

Přestože kurz zahrnuje střelecká cvičení, nejde o střelecký kurz pro začátečníky. Očekává se, že studenti budou ovládat bezpečné zacházení se zbraní a střelecké základy.

Kurz řeší útok teroristy/aktivního střelce z několika perspektiv – útěk, ukrývání, boj, evakuace zraněných, komunikace s policií a dalšími civilisty atd.

Zastavení teroristy/aktivního střelce

Všeobecné
Délka: 2 dny
Čas: 9:00–17:00
Střelivo: 300 ran (minimum)
Požadované vybavení a výzbroj: Moderní obranná pistole a pouzdro vyrobené konkrétně pro vaši zbraň pro nošení na opasku. Tři (3) zásobníky a pouzdro na zásobníky, opasek stejné šířky jako poutka na pouzdru pistole a na zásobníky, ochranné vybavení na střelnici (ochrana zraku a sluchu).
Další vhodné vybavení: Vezměte si náhradní oblečení přiměřené počasí včetně čepice a teplejšího oblečení, střelnice je v nevytápěné studené budově. Vezměte s sebou léky proti alergiím (pokud je potřebujete), poznámkový blok a tužku a příruční lékárničku (náplasti, gázové polštářky, antiseptické utěrky atp.) Můžete si přinést i chrániče kolen, chrániče loktů a rukavice.
Střelnice: Vojtěšská 245, 338 05 Mýto
Trasa: 49.7900481N, 13.7314778E

Soukromá střelnice, přístupná veřejnosti. Krytá 50m střelnici pro pistole.

Přineste si pro každý případ i v létě teplejší oblečení, střelnice je v chladné budově. Restaurace je hned ve vedlejší budově. Vezměte si poznámkový sešit a případně léky, které potřebujete.